• Detail firmy

ALEXIN Solutions s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na zprostředkování dopravy z Číny. Specializujeme se na letecký express, letecké zboží, námořní dopravu, služby onboard kurýra a další.

Adresa

Hlaváčova 1164/2
182 00 Praha 8 - Kobylisy

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24310701

Výrobky, činnosti

Lodní a námořní doprava, přeprava zásilek.

Zaměřujeme se na zprostředkování dopravy z Číny. Specializujeme se na letecký express, letecké zboží, námořní dopravu, služby onboard kurýra a další. Zabýváme se i lodní dopravou. Přepravujeme kusové i celokontejnerové zásilky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@doprava-z-ciny.cz
WWW: www.doprava-z-ciny.cz

Kontaktní osoba

Aleš Prosr - Jednatel

Mobil: +420 608 104 010
Další firmy v oboru

MS TRANSPORT, s.r.o.

Poskytujeme komplexní dopravní a spediční služby. Nabízíme nákladní autodopravu na míru Vašim požadavkům. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní nákladní autodopravu, mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, mezinárodní a vnitrostátní kusové zásilky, mezinárodní a vnitrostátní celovozové zásilky či expresní přepravu kusových a paletových zásilek. To vše 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.

Unique Cargo Logistic s.r.o.

Specializujeme se na logistiku. Zajišťujeme železniční a kamionovou přepravu - přepravíme všechny druhy nákladů. Poskytujeme poradenství v oblasti skladování a daní.