• Detail firmy

Alexandru Scerbenco

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce se specializací na kamenické a činnosti související s opravou i výrobou schodů, portálů, podlah, balustrád či plotů.

Adresa

Prosetická 30/241
415 01 Teplice

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25458477

Výrobky, činnosti

Provádíme veškeré stavební práce se specializací

Provádíme veškeré stavební práce se specializací na kamenické a činnosti související s opravou i výrobou schodů, portálů

Kontaktní údaje

WWW: www.piskovec.ic.cz

Kontaktní osoba

Alexandru Scerbenco - Majitel

Mobil: +420 774 034 309
E-mail: alexsas@seznam.cz
Další firmy v oboru

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.