• Detail firmy

Alexandra Knoblochová

Základní popis

Poskytování služeb v oblasti rozvoje lidských zdrojů, vzdělávání, managementu a strategického rozhodování se zaměřením na změnové řízení.

Adresa

K lesu 345/10a
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61364045

Výrobky, činnosti

lské a manažerské poradenství

Poskytování služeb v oblasti rozvoje lidských zdrojů, vzdělávání, managementu a strategického rozhodování se zaměřením na změnové řízení.

Kontaktní údaje

E-mail: alexknob@gmail.com
WWW: zmenajezivot.cz

Kontaktní osoba

. Alexandra Knoblochová - Jednatel

Mobil: 777 350 612
Další firmy v oboru

TH.data a.s.

Nabídka zpracování daní, účetnictví a mezd. Poskytujeme odborné poradenství oblasti účetnictví, daní, ekonomiky a personalistiky. Zajišťujeme i komunikaci v AJ a RJ.

K & V spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním daňové evidence a kompletním vedením účetnictví. Nabízíme zpracování všech druhů daní, pravidelné zpracování mezd, oceňování podniků, znalecké posudky, zprostředkování účetního auditu či služby v oblasti personalistiky.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.