• Detail firmy

Alexandra Dubová

Základní popis

Dotační poradkyně a zpracovatelka projektových žádostí pro dotace z EU či národních zdrojů, dotační audit. Specializace na vzdělávací projekty.

Adresa

Slavomírova 2916/6
628 00 Brno - Líšeň

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87840367

Výrobky, činnosti

Dotace EU, projektové žádosti, poradenství

Dotační poradkyně a zpracovatelka projektových žádostí pro dotace z EU či národních zdrojů, dotační audit, zpracování projektového záměru, příprava žádosti, přepracování neúspěšných žádostí, zastupování klienta u poskytovatele dotace atd.

Kontaktní údaje

E-mail: dubovaalex@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Alexandra Dubová - Majitel

Mobil: +420 605 427 607
E-mail: dubovaalex@seznam.cz
Další firmy v oboru

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

HSE Profi & Consulting, s.r.o.

Zabýváme se prevencí rizik, BOZP na staveništi, požární ochranou, poradenství při práci ve výškách, řešením úrazů a revizemi vyhrazených elektrických zařízení a zdvihacích zařízení.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.