• Detail firmy

Alexandra Bartecká - nábytek Aldo

Základní popis

nabízí bytový, zahradní, kancelářský, sektorový, luxusní, masívní a doplňkový nábytek. V naší nabídce najdete nábytek do ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů, kanceláří, předsíní a kuchyní. Zastupujeme přední české i evropské výrobce. Nábytek pr

Adresa

Slezská 1135
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63019507

Výrobky, činnosti

Kancelářský nábytek

nabízí bytový, zahradní, kancelářský, sektorový, luxusní, masívní a doplňkový nábytek. V naší nabídce najdete nábytek do ložnic, obývacích pokojů, dět

Kontaktní údaje

E-mail: abaldo@email.cz

Kontaktní osoba

Alexendra Bartecká - Majitel

Mobil: +420 774 777 735
E-mail: abaldo@email.cz
WWW: www.nabytek-aldo.cz

Pobočky

Nábytek Aldo s.r.o.
Slezská 1135
737 01 Český Těšín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Jaroslav Strakoš

Nabízíme vám široký výběr kvalitního dřevěného nábytku z masivu. Naleznete u nás kompletní vybavení pro ložnice, obývací pokoje, jídelny, dětské a studentské pokoje. Dodáváme rovněž kavárenský nábytek a vybavení do hotelových a restauračních zařízení. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% masivu dřeva.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.