• Detail firmy

Alexandr Tsametis

Základní popis

Prodej obkladů, dlažeb a soliterů z přírodního i umělého kamene. Prodej a výkup nových i použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů a zařízení.

Adresa

Polní 161
747 64 Budišovice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72989297
DIČ:  CZ7009125453

Výrobky, činnosti

Prodej dlažeb a obkladů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 709 124
E-mail: info@ellinas.cz
WWW: www.ellinas.cz

Kontaktní osoba

Alexandr Tsametis - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.

Tomáš Paseka

Nabízíme izolace střech, hydroizolaci plochých střech a zateplení střech, rekonstrukci teras či balkónů. Montujeme všechny klempířské prvky.