• Detail firmy

Alexandr Šťastný - Pivovarský sál

Základní popis

Nabízíme ubytování ve 2 a 4 lůžkových pokojích. Restaurace nabízí příjemné posezení až pro 70 osob s nabídkou jídel české kuchyně. Vhodná pro pořádání společenských akcí: promoce, svatby, oslavy narozenin, firemní večírky, rauty atd.

Adresa

Krajská 64/4b
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44235305
  • Služby

Výrobky, činnosti

Catering.

Nabízíme ubytování ve 2 a 4 lůžkových pokojích.

Kontaktní údaje

E-mail: info@pivovarskysal.cz

Kontaktní osoba

Alexandr Šťastný - Majitel

Mobil: +420 720 311 977
E-mail: info@pivovarskysal.cz
WWW: www.pivovarskysal.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.