• Detail firmy

Alexandr Král

Základní popis

Provádíme návrhy, výrobu a realizaci staveb a interiérů z masivního dřeva a to dřevostavby, vrata, posedy a přístřešky pro lesní zvěř.

Adresa

Lidmaň, Bohutín 6
395 01 Dobrá Voda u Pacova

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42513073

Výrobky, činnosti

Provádíme návrhy, výrobu a realizaci staveb...

Provádíme návrhy, výrobu a realizaci staveb a interiérů z masivního dřeva a to dřevostavby, vrata, posedy a přístřešky pro lesní zvěř.

Kontaktní údaje

Mobil: 725 579 002
E-mail: sasakral@seznam.cz
WWW: www.joist.cz

Kontaktní osoba

Alexandr Král - Majitel

Mobil: 722 901 005
Další firmy v oboru

Miroslav Valeš - Truhlářství

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, schodů, pergol, přístřešků, dveří a šalunků. Specializujeme se na práci s masivním dřevem, a to jak u bytového, tak u kancelářského nábytku. Veškerá výroba probíhá na zakázku po přesném zaměření. Poskytujeme odbornou montáž na místě včetně případného zapojení spotřebičů. Působíme v okrese Pelhřimov, kraj Vysočina.

VIPSTAVBY s.r.o.

Naše společnost nabízí kompletních dodávky staveb dle těch nejnáročnějších požadavků zákazníků. Realizujeme kompletní stavby na klíč, zateplení objektů včetně střech, práce se sádrokartonem. Jsme autorizovanými prodejci Kanadských dřevodomů pro kraj Vysočina.

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.