• Detail firmy

Alexandr & Company s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se mezinárodním obchodem - zejména na mezinárodní obchod s komoditami mezi Evropou, Asií a Africkým kontinentem. Zabýváme se pozemním stavitelstvím a private investmentem, kde se zaměřujeme na nemovitosti, komer. prostory atd.

Adresa

Čimelická 957/1
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24823554
DIČ:  CZ24823554

Výrobky, činnosti

Mezinárodní obchod

Kontaktní údaje

E-mail: ceo@alexandrcompany.eu
WWW: www.alexandrcompany.eu

Kontaktní osoba

Alexandr Stepanovič - Jednatel

Mobil: +420 608 800 088
E-mail: ceo@alexandrcompany.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.