• Detail firmy

Aleš Zemín

Základní popis

Jsme specializovaný internetový obchod pro bary, kluby a restaurace. Zabýváme se prodejem potřeb pro flairbartending, flairových lahví, šejkrů, výrobníků ledu, skla, nalévátek, barového náčiní, identifikačních pásek a barových dárkových předmětů.

Adresa

Černého 428/4
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70718130

Výrobky, činnosti

Identifikační náramky, identifikační pásky

Identifikační náramky jsou velmi pevné v tahu a jsou odolné vůči vodě. Jsou vyrobeny z moderních materiálů vinyl, silikon.

Kontaktní údaje

E-mail: BarStore@email.cz
WWW: www.identifikacninaramky.cz

Kontaktní osoba

Aleš Zemín - Majitel, Jednatel

Mobil: +420 777 155 565
E-mail: BarStore@email.cz
WWW: www.barstore.cz
Další firmy v oboru

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

NFCP rental equipment s.r.o.

Specializujeme se na pronájem cateringového vybavení pro nejrůznější společenské a firemní akce. Nabízíme zapůjčení porcelánového a skleněného inventáře, příborů, gastro vybavení, ubrusů a potahů, mobiliáře, cateringového a kavárenského nábytku, sklenic, čokoládových fontán a mnoho dalšího.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.