• Detail firmy

Aleš Žampach - MAG LABEL

Základní popis

Naše komplexní nabídka: magnetky bez zalití, magnetky se zalitím do polyuretanové pryskyřice, magnetky s bločkem, magnetické záložky, magnetické placky, butony, otvíráky, samolepky se zalitím do polyuretanové pryskyřice.

Adresa

Jakuba Obrovského 21
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65307127
DIČ:  CZ6012100919
Rok založení:  1996
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dekorativní a samolepicí etikety

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 259 892
E-mail: info@magnetky.cz
WWW: www.magnetky.cz

Kontaktní osoba

Aleš Žampach

Mobil: +420 605 259 892
E-mail: ales@magnetky.cz

Mirek Režný - Obchodní ředitel

Mobil: +420 731 495 801
E-mail: mirek@magnetky.cz
Další firmy v oboru

GEPARD INTERNATIONAL, s.r.o.

Specializujeme se na barevný málonákladový a velkoformátový tisk. Zajišťujeme vysoce kvalitní tisk vizitek, diplomek, plakátů, oznámení, samolepek a jiných tiskovin. Věnujeme se rovněž personalizaci, laminaci či knihařství. Díky tiskovým technologiím a velkému množství různých materiálů, které používáme, tiskneme v nejvyšší kvalitě. Rádi Vás o tom přesvědčíme. Neváhejte se na nás obrátit.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).