• Detail firmy

Aleš Wasyluk, DiS.

Základní popis

Nabídka domovních instalací, montáží, oprav spotřebičů, elektorevizí, návrhů a zhotovení osvětlení. Poskytování konzultací a technické dokumentace.

Adresa

Nad lesním divadlem 1116/12
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75171864

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

E-mail: info@awelektro.cz
WWW: www.awelektro.cz

Kontaktní osoba

Aleš Wasyluk - Jednatel

Mobil: 606 420 807
Další firmy v oboru

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.

Jan Říha

Provádíme revize a kontroly elektrických zařízení, hromosvodů, elektroinstalace, nouzového osvětlení a elektrických spotřebičů. Provádíme odstranění závad zjištěných při revizi.

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.