• Detail firmy

Aleš Vrátný

Základní popis

Provozujeme maloobchod i velkoobchod s vybavením pro koupelny. Prodáváme obklady, dlažby, vany a sprchové kouty. Kompletně realizujeme koupelny.

Adresa

V Horkách 1384/1
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68141424
DIČ:  CZ8106161206

Výrobky, činnosti

Maloobchod i velkoobchod s vybavením pro koupelny.

Kontaktní údaje

Telefon: 241 403 699
E-mail: a.vratny@seznam.cz
WWW: www.av-trading.cz

Kontaktní osoba

Aleš Vrátný - Majitel

Mobil: 608 471 806

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Miloš Koprolín

Naše firma zajišťuje kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů, zateplení fasád a pokládku zámkové a kamenné dlažby. Zaměřujeme se na Středočeský kraj, zejména na okolí Prahy a Benešova. Pracujeme rychle, kvalitně a spolehlivě. Přesvědčte se sami.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.