• Detail firmy

ALEŠ VRANA

Základní popis

Jako ESOTERIK se umím empaticky naladit na Vaší mysl s cílem, získat co nejvíce informací o Vás - hodí se Vám znát konkurence.

Adresa

Nad Šárkou 1347/109
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42629110
DIČ:  CZ6312111322

Výrobky, činnosti

Esoterická analýza osobnosti

Profesionální Empatická Diagnostika všech možných jevů, které tvoří osobnost. Význam má hlavně u lidí, kteří se radi vyvíjí nebo touží po osobnostní proměně.

Kontaktní údaje

E-mail: vrana.ales@seznam.cz
WWW: www.skoladiagnostiky.cz

Kontaktní osoba

Aleš Vrana - Majitel

Mobil: +420 608 777 563
E-mail: vrana.ales@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAESTRO spol. s r.o.

Zajišťujeme zpracování kompletní účetní agendy, externí zpracování daňové evidence, zpracování daní z příjmu, zpracování přiznání k DPH, vypracování daňových přiznání, externí mzdové účetnictví, vedení agendy personalistiky, analýzy hospodaření firem, úsporná opatření, optimalizace daňového základu a také správu pohledávek a závazků.

AV Institut s.r.o.

AV Institut s.r.o. je sociální podnik, nestátní zdravotnické zařízení a agentura práce se specializací zprostředkování zaměstnání osob se zdravotním postižením do vašeho týmu. Poskytujeme služby, které jsou nástroji pro efektivní nábor a vyhledání osob zdravotně postižených na konkrétní pracovní místa u zaměstnavatele.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.