• Detail firmy

Aleš Vrábek

Základní popis

Autodoprava Aleš Vrábek poskytuje své služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní autodopravy. Nově také vytěžování ostatních dopravců do 7,5 tuny.

Adresa

Za Korkem 243
431 51 Miřetice u Klášterce nad Ohří

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76225071
DIČ:  CZ7412142463
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Autodoprava Aleš Vrábek úspěšně poskytuje své služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní autodopravy a to již od roku 2008. Za tuto dobu jsme získali bohaté zkušenosti a potřebnou praxi. Od roku 2012 nově vytěžujeme ostatní dopravce do 7,5 tuny.

Kontaktní údaje

E-mail: vrabekales@seznam.cz
WWW: www.autodopravavrabek.cz

Kontaktní osoba

Aleš Vrábek - Majitel

Mobil: +420 725 434 755
E-mail: vrabekales@seznam.cz
Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

JC TRANS, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní dopravní a spediční služby v oblasti vnitrostátní a mezinárodní dopravy. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu nákladu, přepravu luxusními autobusy, vnitrostátní a mezinárodní přepravu osob, speciální nákladní dopravu a mnoho dalšího. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem splnit konkrétní požadavky.