• Detail firmy

Aleš Urbánek2

Základní popis

Prodej a montáž motocyklových pneumatik na všechny typy motocyklů. Michelin, Dunlop, Pirelli, Avon, Continental, Metzeler, Bridgestone atd. Pneu obouváme, vyvažujeme. Demontáž a montáž na moto samozřejmostí. Ceny pneu jako na internetu.

Adresa

Čechova 1599/28
594 01 Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75774496

Výrobky, činnosti

Pneumatiky

Kontaktní údaje

E-mail: bikepneu@gmail.com
WWW: www.autoservisurbanek.cz

Kontaktní osoba

Aleš Urbánek - Majitel

Telefon: 737 125 792
E-mail: bikepneu@gmail.com
Další firmy v oboru

Pneuservis - Jiří Šebera

Provozujeme pneuservis v Pelhřimově. Provádíme opravy poškozených pneumatik a duší, huštění pneumatik plynem, výměny pneumatik a ekologickou likvidaci opotřebovaných pneumatik. Prodáváme pneumatiky, disky a autobaterie na osobní a nákladní vozidla i na traktory. Dále zajišťujeme mechanické opravy vozidel, STK, laserovou geometrii, čištění a plnění klimatizací a další běžné autoservisní služby.

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.

Stanislav Křikava - prodej malotraktorů

Prodej japonských malotraktorů. Nabídka služby pneuservisu. Možnost koupě i jiné zemědělské techniky, například pluhů, rotavátorů, sekaček a dalších.