• Detail firmy

Aleš Urbanec

Základní popis

Internetový obchod s potřebami pro outdoor. Specialista na spaní v přírodě. Spacáky. Péřové spací pytle Péřové a zateplené oblečení. Karimatky.

Adresa

Strmá 930/1
739 32 Vratimov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63045494
DIČ:  CZ6604221789
Rok založení:  2001
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

Spací pytle

Péřové a syntetické spací pytle pro použití v náročných klimatických podmínkách. Spacáky pro běžný kemping a pobyt v přírodě.

Kontaktní údaje

E-mail: info@prohory.cz
WWW: www.prohory.cz

Kontaktní osoba

Aleš Urbanec - Majitel

Mobil: +420 603 360 450
Další firmy v oboru

U HUBERTA LOVECKÉ POTŘEBY

Specializujeme se na prodej loveckých potřeb různých značek. Prodáváme zbraně, střelivo, oblečení a vybavení pro myslivce. Zajišťujeme znalecké posudky zbraní. Součástí poskytovaných služeb je i komisní prodej zbraní. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment zboží.

TRIGI, s.r.o.

Vyrábíme technické tkaniny ze lnu, bavlny a juty. Náš sortiment dále tvoří bavlněné plachtoviny a stanovky, malířská plátna, velkoprostorové stany a párty stany, textilní haly, atypická zastřešení, plachty a autoplachty, poštovní pytle a obaly. Na kompletní nabídky se můžete podívat na našich webových stránkách.

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.