• Detail firmy

Aleš Polák

Základní popis

Stavíme na zakázku roubené domy a dřevostavby pro trvalé bydlení, chaty, zahradní domky, altány a pergoly. Dále nabízíme tesařské práce.

Adresa

Černá v Pošumaví 102
382 23 Černá v Pošumaví

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65966490

Výrobky, činnosti

Zahradní domky, chaty, prodejní stánky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 380 774 136
E-mail: info@polaksruby.cz
WWW: www.polaksruby.cz

Kontaktní osoba

Aleš Polák - Majitel

Mobil: +420 602 952 165
Další firmy v oboru

MICHAL VONDRA

Naše společnost se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou. Zajistíme kompletní vybavení interiérů, které navrhneme a vytvoříme pro Vás 3D návrh. Vyrábíme na zakázku bytový a kancelářský nábytek, rovněž tak pergoly, zahradní domky apod. Ukázky realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

RENOVACE DVEŘÍ - Karel Kozibratka

Nabízíme komplexní služby ve vylepšení Vašich domácností. Renovujeme dveře, zárubně, kuchyně, schodiště i skříně, které Vám na míru můžeme také vyrobit. Mezi nabízené služby patří také práce "hodinového manžela", kdy pomáháme s drobnými opravami u Vás doma.

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.