• Detail firmy

Aleš Měrka

Základní popis

Nabízíme opravy v domácnosti či ve firmě. Provádíme sklenářské, zámečnické, instalatérské, elektrikářské, malířské a úklidové práce i údržbu zahrady.

Adresa

Třtinová 523/27
196 00 Praha 9 - Čakovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87294231
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy v domácnosti či ve firmě

Provádíme sklenářské, zámečnické, instalatérské, elektrikářské, malířské a úklidové práce i údržbu zahrady.

Kontaktní osoba

Aleš Měrka - Majitel

Mobil: +420 731 840 806
E-mail: praha@levneopravy.cz
WWW: www.levneopravy.cz
Další firmy v oboru

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.