• Detail firmy

Aleš LEJČEK

Základní popis

Nabídka vyklízecích prací všeho druhu včetně úklidu půd, sklepů i dvorů. Zajištění bouracích a demoličních prací, odvozu suti či kontejnerové dopravy.

Adresa

Legerova 1824/47
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69527563

Výrobky, činnosti

Nabídka vyklízecích prací všeho druhu vč. úklidu..

Nabídka vyklízecích prací všeho druhu včetně úklidu půd, sklepů i dvorů. Zajištění bouracích a demoličních prací, odvozu suti či kontejnerové dopravy.

Kontaktní údaje

E-mail: aleslejcek@seznam.cz
WWW: www.vyklizeni.cz

Kontaktní osoba

Aleš Lejček - Majitel

Mobil: +420 603 413 586

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

Lucie Jenšíková

Zajišťujeme internetový prodej úklidových pomůcek Eudorex, které můžete použít v celé domácnosti na široké spektrum povrchů. Dodáváme univerzální hadříky, hadříky z polyaktivního vlákna, nemačkavé utěrky na nádobí, houbičky s polyuretanovými kuličkami, supersavé mopy či mikrovláknové hadry. Nabízíme kvalitní čistící prostředky.