• Detail firmy

Aleš Koubek

Základní popis

Návrh, prodej a montáž úsporného osvětlení. Nabídka LED diodových pásků, žárovek, svítidel a desingových zářivkových svítidel.

Adresa

Medlešice 51
538 31 Medlešice

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66263832
DIČ:  CZ7405223331

Výrobky, činnosti

Návrh, prodej a montáž úsporného osvětlení.

Nabídka LED diodových pásků, žárovek, svítidel a desingových zářivkových svítidel.

Kontaktní údaje

E-mail: info@koubek.cz
WWW: www.svitimlevne.cz

Kontaktní osoba

Aleš Koubek - Majitel

Mobil: 604 368 080
Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.