• Detail firmy

Aleš Hustý

Základní popis

Pokládka litých, betonových a průmyslových podlah. Vsypové a samonivelační podlahy, na které je aplikováno strojní hlazení povrchu nebo protiskluzové zdrsnění kartáčováním. Řezání a tmelení dilatačních spár, opravy a sanace betonových podlah.

Adresa

Zádveřice 226
763 12 Zádveřice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44121679
DIČ:  CZ7104194119

Výrobky, činnosti

Průmyslové betonové podlahy.

Kontaktní údaje

E-mail: ahpodlahy@seznam.cz
WWW: www.ahpodlahy.cz

Kontaktní osoba

Aleš Hustý - Majitel

Mobil: +420 605 550 630
E-mail: ahpodlahy@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

GABON PRAHA s.r.o.

Specializujeme se na truhlářské práce. Nabízíme výrobu interiérového i exteriérového vybavení, obkladů, podlah nebo schodišť. Vyrábíme atypické truhlářské prvky. Zajišťujeme kompletní realizace interiérů.