• Detail firmy

Aleš Horák

Základní popis

Jako malá rodinná firma můžeme být nejlevnější na trhu. V pracovních oborech máme dlouholetou praxi. Snažíme se udělat maximum pro vaši spokojenost.

Adresa

Tatenice 63
561 31 Tatenice

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67456791

Výrobky, činnosti

Kovové ploty, posuvné brány, zednické práce

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží kovových plotů a oplocení, branek, posuvných bran, nabízíme příslušenství pro posuvné brány. dále provádíme zednické, obkladačské, malířské práce všeho druhu, opravujeme domácí spotřebiče, hodinový manžel.

Kontaktní osoba

Aleš Horák - Majitel

Mobil: +420 778 005 357
E-mail: homa.prace@seznam.cz
Další firmy v oboru

Zámečnictví Ošívka

Nabízíme kompletní zámečnické práce. Zabýváme se výrobou a montážemi plotů, vrat, zábradlí či balkonových přístřešků. Věnujeme se svařování, stavebnímu zámečnictví a provádíme také veškeré zámečnické opravy. Soustředíme se především na zákazníky z Jindřichova Hradce a přilehlého okolí.

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.