• Detail firmy

Aleš Filipín

Základní popis

Provádíme opravy a výměnu: vodovodních baterií, WC, umyvadel, van, ohřívačů vody a radiátorů. Rekonstrukce vodovodního potrubí a odpadů, opravy a čištění odpadního potrubí. Výměna a oprava kanalizačního potrubí v domech. Odstraňování havárií nonstop

Adresa

Pavlovská 499/6
623 00 Brno - Kohoutovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12702030

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce vodovodního potrubí a odpadů

Provádíme opravy a výměnu: vodovodních baterií, WC, umyvadel, van, ohřívačů vody a radiátorů. Rekonstrukce vodovodního potrubí a odpadů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 278 972

Kontaktní osoba

Aleš Filipín - Majitel

Mobil: 607 278 972
Další firmy v oboru

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.