• Detail firmy

Aleš Filipenský

Základní popis

Suit Up Vám všechno toto přináší! Tiskneme vysoce kvalitní trička s vlastním designem, inspirované nejúspěšnějšími televizními seriály.

Adresa

Vinařská 486/20
603 00 Staré Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74889851
Rok založení:  2009
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej triček s citáty či replikami ze seriálu How I Met Your Mother a The Big Bang Theory.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 290 756
E-mail: obchod@suitup.cz
E-mail: info@suitup.cz
WWW: www.suitup.cz

Kontaktní osoba

Aleš Filipenský - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Michaela Jeklová - Krejčovství

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených věcí a provádění oprav oděvů i kožených. Šijeme halenky, sukně kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky na Vaše přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle Vašich přání.

MODIOS spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Našimi produkty zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny. Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.