• Detail firmy

Aleš Číž

Základní popis

Nabídka tesařských, klempířských a pokrývačských prací. Prodej zboží Bramac, Tondach a KM Beta. Realizace střech na klíč či rekonstrukcí.

Adresa

Žerotínova 114
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73334073

Výrobky, činnosti

Nabídka tesařských, klempířských prací.

Kontaktní údaje

E-mail: info@tesarciz.cz
WWW: www.tesarciz.cz

Kontaktní osoba

Aleš Číž - Majitel

Mobil: 603 226 145
Další firmy v oboru

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.

TESAŘSTVÍ - Martin Ludvík

Provádíme tesařské a stavebně truhlářské práce i na zakázku. Nabízíme výrobu a montáž krovů pro Jihočeský kraj. Jde o kompletní dodávku střešních systémů. Dále Vám zrealizujeme výrobu zahradních pergol a domků, garážových stání, dřevostaveb, dveří a schodů.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.