• Detail firmy

Aleš Benda

Základní popis

Zabýváme se úklidy administrativních budov, obchodních center, společenských prostor, výrobních i skladových areálů, činžovních domů a domácností.

Adresa

Čsl. armády 74/25
250 91 Zeleneč

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49494881
DIČ:  CZ7504271038
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Zabýváme se úklidy administrativních budov, obchodních center, společenských prostor, výrobních i skladových areálů, činžovních domů a domácností.

Kontaktní údaje

E-mail: info@benda-uklid.cz
WWW: www.benda-uklid.cz

Kontaktní osoba

Aleš Benda - Majitel

Mobil: +420 775 790 000

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.