• Detail firmy

Aleš Bauer

Základní popis

Návrhy a realizace bytových i komerčních interiérů, výroba zakázkového nábytku, kuchyňských linek, vestavěných skříní, dětských a obývacích pokojů

Adresa

Čebín 82
664 23 Čebín

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76234789

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace bytových i komerčních interiérů

Kontaktní osoba

Aleš Bauer - Majitel

Mobil: 603 789 904
E-mail: ales.bauer@post.cz
WWW: www.nabytekbauer.cz
Další firmy v oboru

František Vacula - Kuchyně střední + vyšší třídy

Sídlíme v průmyslové zóně. Specializujeme se na návrhy a realizaci interiérů na klíč. Vyrábíme designové kuchyně vyšší a střední třídy, vestavěné skříně, nábytek do dětských pokojů, ložnic nebo obývacích pokojů a kancelářský nábytek.

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.