• Detail firmy

Alenka Ženčíková

Základní popis

Poskytování inženýrských služeb ve stavebnictví. - změny územních plánů - územní rozhodnutí pro stavby - stavební povolení - vodohospodářské

Adresa

Korunní 30
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18971962
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  2

Výrobky, činnosti

Zajišťování územního rozhodnutí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 694 090
Fax: +420 596 633 047
E-mail: pavena@centrum.cz

Kontaktní osoba

Alenka Ženčíková - Majitel

Další firmy v oboru

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.

SurTech CZ

Vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové evidence, ekonomické a finanční analýzy a zpracování mzdové agendy. Služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám z Ostravy a okolí.

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.