• Detail firmy

Alena Zemánková

Základní popis

Nabízíme permanentní make-up, pedikúru, cytomasáž pleti, lymfatickou masáž pleti, prodlužování řas, vizážistiku, relaxační masáže celého těla.

Adresa

Hlavní 350
798 16 Čelechovice na Hané

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62862901

Výrobky, činnosti

Trvalá

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 587 352
Mobil: +420 604 881 600
E-mail: salon@kosmetikamadona.cz
WWW: www.kosmetickysalonmadona.cz

Kontaktní osoba

Alena Zemánková - Majitel

E-mail: zemankova.alena@centrum.cz
Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

SEKAN s.r.o.

Naše společnost poskytuje profesionální služby v oblasti cestovního ruchu, wellness služeb a zajištění kulturních a hudebních programů. V oblasti cestovního ruchu nabízíme služby zprostředkování nejrůznějších plně pojištěných zájezdů do celého světa. Pro Vaše firemní a soukromé oslavy zajistíme kulturní a hudební doprovod včetně unikátní show Elvise Presleyho. Vedeme masérské a regenerační studio.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.