• Detail firmy

Alena Zemánková

Základní popis

Nabízíme permanentní make-up, pedikúru, cytomasáž pleti, lymfatickou masáž pleti, prodlužování řas, vizážistiku, relaxační masáže celého těla.

Adresa

Hlavní 350
798 16 Čelechovice na Hané

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62862901

Výrobky, činnosti

Trvalá

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 587 352
Mobil: +420 604 881 600
E-mail: salon@kosmetikamadona.cz
WWW: www.kosmetickysalonmadona.cz

Kontaktní osoba

Alena Zemánková - Majitel

E-mail: zemankova.alena@centrum.cz
Další firmy v oboru

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.