• Detail firmy

Alena Šperlová

Základní popis

Provozujeme květinářství. Nabízíme sezónní aranžmá, smuteční kytice, květinové dekorace na společenské akce, vazby kytic či interiérové doplňky.

Adresa

Bellušova 1824/47
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74322729

Výrobky, činnosti

Květinářství

Kontaktní údaje

WWW: www.kvetiny-kytice-sperlova.cz

Kontaktní osoba

Alena Šperlová - Majitel

Mobil: +420 605 264 601

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT FLOWERS DESIGN

Zabýváme se vazbou květin pro různou příležitost, prodejem interiérových dekorací a dárků. Nabízíme zajištění kompletního květinového svatebního servisu, výrobu zelených stěn do interiérů, sezónních dekorací do interiéru i exteriéru nebo květinovou výzdobu pro jakoukoliv příležitost. Vyrábíme i dárky z květin jako jsou květinové krabice nebo květinové obrazy.

Květiny Slunečnice s.r.o.

Zajišťujeme internetový prodej vázaných kytic pro všechny příležitosti. Dodáváme čerstvé květiny a aranžmá do hotelů, restaurací, butiků a dalších interiérů. Nabízíme kompletní svatební květinový servis a dodávku květin po Praze a přilehlém okolí.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.