• Detail firmy

Alena Sklářová

Základní popis

Díky zkušenostem z oblasti zajišťování povolení staveb všeho druhu pro stavební a jiné společnosti nabízíme tuto službu i široké veřejnosti. Běhání po úřadech je pro většinu lidí náročný úkol. My Vás toho ušetříme a s úřady budeme jednat za Vás.

Adresa

Karla Košťála 269
739 32 Horní Datyně

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01456962

Výrobky, činnosti

Vyřízení stavebního povolení (ohlášení stavby).

Pomůžeme Vám zajistit povolení pro Vaši stavbu. Běhání po úřadech nechte na nás.

Kontaktní údaje

E-mail: info@povolovanistaveb.cz
WWW: www.povolovanistaveb.cz

Kontaktní osoba

Sklářová Alena - Majitel

E-mail: info@povolovanistaveb.cz

Radek Sklář

Mobil: +420 737 451 164
E-mail: sklar@povolovanistaveb.cz
Další firmy v oboru

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

BOLOGIS - bohumínská logistická společnost, s.r.o.

Zaměřujeme se na poradenství pro přepravu nebezpečných věcí v silniční, letecké, železniční i námořní dopravě dle předpisů ADR, IATA, DGR, RID, IMDG Code. Organizujeme školení bezpečnostní i specifická, zaměřená na konkrétní ustanovené předpisy s ohledem na povinnosti a odpovědnosti pracovníků. Naše služby ocení zejména dopravní firmy, firmy z oblasti hutnictví a zpracování železa a další.