• Detail firmy

Alena Rumpli- ČAS PRO VÁS

Základní popis

Úklidová firma zajišťuje úklid firem, nebytových prostor a domácností. Dále pak nabízíme čištění koberců a čalounění, mytí oken, úklid po malování a řemeslných pracích. Používáme parní stroje Karcher a k čištění podlah stroje Numatic.

Adresa

Vocelova 342/3
284 01 Kutná Hora

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63841207

Výrobky, činnosti

Úklidová firma zajišťuje úklid firem

nebytových prostor a domácností. Dále pak nabízíme čištění koberců a čalounění, mytí oken, úklid po malování a řemeslných pracích.

Kontaktní údaje

Mobil: 777 807 959
E-mail: casprovas@casprovas.cz
WWW: www.casprovas.cz

Kontaktní osoba

Alena Rumpli - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.