• Detail firmy

Alena Nováková

Základní popis

Prodej antiperspirantů, deodorantů, podpažních vložek, přírodních deodorantů a antibakteriálních produktů. Provoz e-shopu.

Adresa

Jarolímkovo náměstí 1216
763 02 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67020453
Rok založení:  1997
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Produkty - e-shop

- prodej kosmetiky, např. antiperspiranty, antibakteriální produkty, podpažní vložky, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@bezpoceni.cz
WWW: www.bezpoceni.cz

Kontaktní osoba

Nováková Alena - Majitel

Mobil: +420 606 767 474
E-mail: alli.novak@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOMERČNÍ DOMY ROŽNOV, spol. s r.o.

Pronajímáme kancelářské prostory a nabízíme správu bytového fondu, zprostředkování oprav a údržby nemovitostí v Rožnově pod Radhoštěm. Více informací o našich službách naleznete na našich internetových stránkách.

M & V, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje na otvory z rychlořezné oceli značky STIM ZET a měřidla SOMET. Prodáváme nářadí, nástroje a stroje. Nabízíme nástroje na obrábění kovů a dřeva, brusiva, měřidel, vrtáků, svářecí techniky, upínacího a pneumatického nářadí, hydraulických lisů, tvářecích strojů, pilových kotoučů, vrtáků s kuželovou stopkou, strojních svěráků, maticových klíčů, výstružníků, stupňových vrtáků aj.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.