• Detail firmy

Alena Lukešová

Základní popis

Nabízíme kompletní jednorázové i pravidelné úklidy bytových domů, komerčních prostor a domácností. Nabízíme také jednoduchou údržbu zahrad - sekání trávy, pletí záhonů.

Adresa

Krátká 1033
294 01 Bakov nad Jizerou

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16546903

Výrobky, činnosti

služby

Nabízíme kompletní jednorázové i pravidelné úklidy bytových domů,komerčních prostor a domácností.Nabízíme také jednoduchou údržbu zahrad-sekání trávy

Kontaktní údaje

Mobil: 776 112 686
E-mail: obuvAnela@seznam.cz
E-mail: info@uklidvdome.cz
WWW: www.uklidvdome.webdone.cz

Kontaktní osoba

Alena Lukešová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.