• Detail firmy

Alena Kramárová

Základní popis

Nabídka černobílého a barevného kopírování, tisku z médií a internetu, laminování dokumentů. Prodej kancelářských potřeb či křesťanské literatury.

Adresa

Majakovského 2093/18
734 01 Karviná - Mizerov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74422090
DIČ:  CZ6455012289

Výrobky, činnosti

Prodej papírnického zboží

Kontaktní údaje

E-mail: alena.kramarova@atlas.cz
WWW: www.agapekramarova@blog.cz

Kontaktní osoba

Alena Kramárová - Majitel

Mobil: +420 731 855 199

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PRESSTO TREND s.r.o.

Společnost nabízí prodej kvalitního i levného balícího materiálu. Ke koupi nabízíme samolepicí etikety, etiketovací kleště, kotoučky do pokladen, sáčky, tašky, fixační fólie, obaly a další. Na českém trhu se prezentujeme jako jedna z předních firem s obalovými materiály. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si potřebný sortiment k balení dle Vašich požadavků.

DUDA Leopold

Provozujeme velkoobchod kancelářských potřeb a papíru. Nabízíme drogerii, hygienické potřeby, školní a kreativní pomůcky, elektro, testery bankovek, psací potřeby a mnoho dalšího.

South Bohemia Star s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej krabic, obalů z vlnité lepenky či hladké lepenky. Dodáváme široký sortiment, který je udržován stále skladem a připraven k okamžité expedici. Garantujeme našim zákazníkům flexibilitu a spolehlivost. Nabízíme vysoký standart kvality a kvalitní technologie s kvalitními subdodavateli. Navštivte nás.