• Detail firmy

Alena Kloubcová

Základní popis

Firma zajišťuje stavební dokon.práce,přestavby byt.jader, obklady, dlažby. Vodoinstalatérské práce. Možnost dodání a zajištění servisu na LED žárovky. Nabízíme také zpracování mezd a účetnictví.

Adresa

Záhumní 3
624 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49483790
DIČ:  CZ5657222483
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební dokončovací práce

přestavby byt.jader, obklady, dlažby

Kontaktní údaje

E-mail: kloubcova@gmail.com

Kontaktní osoba

Alena Kloubcová - Majitel

Mobil: +420 721 127 670
E-mail: kloubcova@gmail.com
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

Jan Kubíček-Stolařství Kubíček

Specializujeme se na výrobu dřevěného nábytku na míru. Pracujeme s moderním provedením v podobě laminované dřevotřísky nebo z dřevěného masivu. Vyrábíme postele na zakázku, ložnice na zakázku, skříňové stěny, zakázkové vestavěné skříně, dřevěná zábradlí, dřevěné schody, jídelní i kancelářské stoly, dřevěné obklady stěn, dětské pokoje, kuchyňské linky, kancelářský i lékárenský nábytek.