• Detail firmy

Alena Jirasová

Základní popis

Hlavní náplní naší práce je projekce, realizace zahrad včetně jezírek, chodníčků, teras, plotů a závlahového systému Hunter. Provádíme rekonstrukce zahrad a údržby. Dále nabízíme bankovní a nebankovní finanční produkty v podobě hypoték a úvěrů.

Adresa

Tichá 176
253 01 Chýně

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16944208
  • Služby

Výrobky, činnosti

Údržby zahrad

Kontaktní údaje

E-mail: alenajirasova@seznam.cz
WWW: ali-servis.webgarden.cz

Kontaktní osoba

Alena Jirasová - Majitel

Mobil: +420 773 530 240

Juraj Vašina - Jednatel

Mobil: +420 722 322 190
E-mail: jurajvasina@centrum.cz
Další firmy v oboru

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.

STAVIS KLADNO s.r.o.

Projekční a inženýrskou činností se naše společnost zabývá již od roku 1995. Zajišťujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, výběr dodavatele stavby, kolaudaci staveb. Součástí poskytovaných služeb je stavební dozor, technický dozor investora a koordinace BOZP. Jsme držitelem Certifikátu systému managementu jakosti pro projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.

Danihelka, D-Projekt

Zpracováváme projekty v oblasti: vytápění (klasické, podlahové, plynové kotelny, tepelná čerpadla), technické zařízení budov (kanalizace, vodovod, plynovod), inženýrské sítě (kanalizace, vodovod, plynovod), čištění odpadních vod, úpravny vody pro kotelny, likvidace dešťových vod. Zabýváme se inženýrskou činnosti ve výstavbě.