• Detail firmy

Alena Dorňáková KOVOVÝROBA

Základní popis

Vyrábíme ocelové kontejnery Abroll, Avia, přepravní, lisovací, Mulden, skladové, technologické a korby na odpad. Nabízíme kovovýrobu, zámečnickou výrobu, ocelové konstrukce, nestandardní kusovou výrobu, hutní materiál a jeho úpravu, krácení a řezání.

Adresa

Hovězí 683
756 01 Hovězí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70322961

Výrobky, činnosti

Vyrábíme ocelové kontejnery

Vyrábíme ocelové kontejnery Abroll, Avia, přepravní, lisovací, Mulden, skladové, technologické a korby na odpad. Nabízíme kovovýrobu,

Kontaktní údaje

WWW: www.adkov.cz

Kontaktní osoba

Alena Dorňáková - Majitel

Mobil: +420 605 226 635
Mobil: +420 605 750 281
E-mail: adornakova@email.cz
Další firmy v oboru

TOWELIN družstvo

Věnujeme se výrobě lehkých svařovaných konstrukcí, renovacím a opravám součástí navařováním. Svařujeme kovy, hliník, nerez. Disponujeme svařovacím agregátem TIG 350 a předehřívací pecí s regulací do 800°C. Provádíme leštění kovů. Dále se zabýváme prodejem nářadí, nástrojů, kotvící a nýtovací techniky či měřidel pro strojírenství. Součástí poskytovaných služeb je i technické poradenství.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.

KOVAR a.s.

Dodáváme ocelové, izolované, technologické, agregátové, offshore a nadrozměrné kontejnery. Zabýváme se kompletními přestavbami kontejnerů dle přání zákazníka.