• Detail firmy

ALENA ČIKLOVÁ

Základní popis

Nabídka služeb pojišťovacího agenta.

Adresa

Tvrdkov 73
793 44 Tvrdkov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41423496

Výrobky, činnosti

Zástupci Allianz pojišťovny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 560 886
E-mail: alena.ciklova@tiscali.cz
WWW: www.zastupci-allianz.cz/alena.ciklova

Kontaktní osoba

Alena Čiklová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.