• Detail firmy

ALDE s.r.o.

Základní popis

Účetnictví - vedení, poradenství,daně - přiznání, poradenství,ekonomické a finanční poradenství.

Adresa

Čechova 1464/47
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26065282
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví - vedení, poradenství

vedení účetnictví i pro obce, mzdové a personální agendy, daňové evidence, knihy jízd a cestovních výdajů provádí účetnictví neziskových organizací, rekonstrukce účetnictví z minulých let, zastupování na úřadech.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 529 943
E-mail: renata.cibuzarova@seznam.cz
WWW: renata.cibuzarova.sweb.cz

Kontaktní osoba

RENATA CIBUZAROVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

Dana Tobiášková

Zajišťujeme kompletní účetní servis - vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy. Pomůžeme vyřídit dotace z Úřadu práce či zpracovat kontrolní hlášení DPH. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zastupování klientů před orgány státní správy.

Trnka projekt s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování dotace Nová zelená úsporám a Kotlíkových dotací. Dále pro Vás rádi zpracujeme Průkaz energetické náročnosti budov, energetický audit nebo energetický posudek. V neposlední řadě se zabýváme projekcí - zpracujeme pro Vás projekty vzduchotechniky, vytápění, kanalizace. Působíme v Jihočeském, Plzeňském a Středočeském kraji, na Vysočině a v Praze.

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.