• Detail firmy

ALDA-MONT s.r.o.

Základní popis

ALDA-MONT s.r.o. nyní dodává OKNA - DVEŘE a ostatní příslušenství přímo od výrobce bez zbytečných příplatků za provize obchodních zástupců a zprostředkovatelských firem.

Adresa

Čechyně 170
683 01 Rousínov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27745708
DIČ:  CZ 27745708

Výrobky, činnosti

stavební činnosti

okna, dveře, parapety, žaluzie, zednické práce, montáže po celé čr,půjčovna lešení, nářadí a elektrocentrál, prodej dřevěných briket, palivového dřeva

Kontaktní údaje

E-mail: alda.mont@seznam.cz
WWW: www.alda-mont.cz

Kontaktní osoba

Alex Gric - Jednatel

Další firmy v oboru

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

BUILD POINT s.r.o.

Jsme společnost zabývající se kompletní nabídkou všeho, co se týká staveb. Poskytneme vám potřebný materiál, ochranné pomůcky a oděvy či uskutečníme vaše přání v realitu a postavíme vám váš dům snů od A až do Z.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů