• Detail firmy

ALCOM , spol. s. r. o.

Základní popis

Prodej, montáže a servis, alarmy, elektronické zabezpečovací a protipožární zařízení, kamery, kamerové monitorovací systémy, antény a satelity společné i individuální, ozvučení do bytů a komerčních prostor.

Adresa

U koupaliště 18/874
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18224865
DIČ:  CZ18224865
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektronická zabezpečovací signalizace EZS

Nabízíme elektronickou zabezpečovací signalizaci EZS, levné alarmy Karlovy Vary, alarmy bezdrátové i drátové v Karlovarském kraji.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 569 223
Mobil: +420 603 496 196
E-mail: alcom-kv@iol.cz
WWW: www.alcomkv.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Zach - Jednatel

Pavel Sikora - Jednatel

Jiří Kalbáč - Jednatel

Další firmy v oboru

WICOM s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob. Zajišťujeme projekci, montáž a servis zabezpečovacích systémů. Montujeme systémy EZS, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu apod. Zaměstnáváme pracovníky s odbornými znalostmi, kteří jsou pravidelně školeni a díky bohaté praxi v oboru nabízíme služby na vysoké úrovni. Neváhejte nás kontaktovat!

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

ROGOŇ ELEKTRO, s.r.o.

Specializujeme se na bytové elektroinstalace a průmyslové elektroinstalace. Provádíme montáž hromosvodů, zabezpečovacích a kamerových systémů nebo domovních zvonků.