• Detail firmy

ALBRECHT - zahradní architektura s.r.o.

Základní popis

Projekty, realizace, zakládání a údržba veřejné a firemní zeleně a zahrad. Provozujeme květinářství - prodej a vazba květin, svatební kytice atd....

Adresa

Žižkova 539
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27091635
DIČ:  CZ431107044

Výrobky, činnosti

Zahradní architektura

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 532 600
E-mail: albrechtkarel@seznam.cz
WWW: www.zahradniarchitektura.com

Kontaktní osoba

Ing. Karel Albrecht - Jednatel

Mobil: +420 777 311 363

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

Nemeton realizace spol. s r.o.

Nabízíme realizace zahrad, včetně detailní vizualizace, rekultivace a tvorby jezírek. Poskytujeme odborné poradenství a servis realizovaných zahrad.

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.