• Detail firmy

Albion development, s.r.o.

Základní popis

Návrhy a výstavba počítačových sítí. Prodej hardwaru, vývoj a podpora provozu zakázkového softwaru včetně zajištění jeho správy.

Adresa

V Holešovičkách 7/1400
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27618552

Výrobky, činnosti

Návrhy a výstavba počítačových sítí

Prodej hardwaru, vývoj a podpora provozu zakázkového softwaru včetně zajištění jeho správy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 711 529
Mobil: +420 602 229 994
Fax: +420 266 710 664
E-mail: albion@albion.cz
WWW: www.albion.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Němeček - Jednatel

Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.