• Detail firmy

Alatar, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví, daňové evidence a mezd. Zpracováváme přiznání ke všem druhům daní, daňové plánování, optimalizace a odborné stanoviska

Adresa

Srbovka 784
250 65 Líbeznice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28950003

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: info@danepraha.cz
WWW: www.alatar.cz

Kontaktní osoba

Karel Čejka - Jednatel

Mobil: +420 603 922 924
Další firmy v oboru

PATAKI s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti zpracování účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a vedení mzdové agendy pro menší firmy a podnikatele. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání a uzávěrek. Součástí poskytovaných služeb je i daňové a finanční poradenství. Působíme v Praze a ve Středočeském kraji. S vedením účetnictví máme dlouholeté zkušenosti, neváhejte se na nás obrátit i vy!

ATTOP, spol. s r.o.

Poskytujeme externí účetní služby a auditorské služby pro podnikatele, malé i velké firmy. Zajišťujeme outsourcing daňové evidence, vedení účetnictví i vedení personální agendy, vedení účetního deníku či pokladní knihy. Nabízíme profesionální kontrolu účetních dokladů. Vaše účetnictví bude vždy připraveno pro případnou kontrolu ze strany státních institucí.

2H ECONOMY s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme mzdovou agendu, zastupování klientů na úřadech, podklady pro úvěry apod. Součástí nabízených služeb je rovněž ekonomické poradenství, finanční analýzy a daňové optimalizace. Ručíme za správnost vedení účetnictví a zákazník je pro nás vždy na prvním místě.