• Detail firmy

ALAST s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá prodejem a montáží plastových oken a dveří, včetně stínící techniky - žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu v Jihočeským kraji. Prodej a montáž dřevěných eurooken a dveří TWW.

Adresa

Chelčického 72/4
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49018621
DIČ:  CZ49018621
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Plastová okna a dveře

- šestikomorový profil GEALAN, teplý rámeček, spárové větrání (Jihočeský kraj, Písek, Strakonice, Blatná, Tábor...)

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 279 802
Mobil: +420 775 279 802
E-mail: alast@alast.cz
WWW: www.alast.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Tipka - Jednatel

Mobil: +420 777 279 802

Hana Tipková

Další firmy v oboru

TRH servis - Robert Hejhal

Zabýváme se pozemními pracemi a výstavbou rodinných domů. Provozujeme půjčovnu nářadí a techniky, zajišťujeme prodej stavebnin. Nabízíme stavebně-truhlářské práce - zakázkovou výrobu dřevostaveb, oken, dveří, vrat, podlah aj.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

SM produkt s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a montáž plastových, otvorových výplní a termoizolačních boxů pro venkovní žaluzie a rolety. Zajišťujeme rovněž prodej venkovních žaluzií. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.