• Detail firmy

Alan Karlovský

Základní popis

Vyrábíme a prodáváme rustikální a venkovní svíčky, stolní lampy s tekutým voskem pro hotely, restaurace, cateringy, pohřebnictví. Prodej parafínu.

Adresa

Kloknerova 2249/9
148 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16177461
DIČ:  CZ5708190158

Výrobky, činnosti

Svíčky

a vosky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 843 022
Fax: +420 283 890 929
E-mail: svirest@volny.cz
WWW: www.svirest.cz

Kontaktní osoba

Alan Karlovský - Majitel

Další firmy v oboru

NOVA LIGHTING s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme profesionální osvětlovací techniku pro divadla, televizní studia či hudební kluby a další stacionární i mobilní systémy scénického a efektového osvětlení. Zajišťujeme rovněž servis osvětlovací techniky, slaboproudé a silnoproudé rozvody, rekonstrukce a vybavení rozvoden. Katalog produktů a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

CONNOX LLC s.r.o.

Nabízíme nejmodernější LED osvětlení s LED čipy nejvyšší kvality. Naše společnost klade mimořádný důraz na kvalitu, technologické provedení a spolehlivost zboží.