• Detail firmy

ALAMAK PRES

Základní popis

Hlavním předmětem naší činnosti je komlexní zpracování plechu a kovoobrábění. Dále pak broušení na plocho i na kulato a výroba menších střihacích, tvarovacích a ohybacích nástrojů (včetně tepelné úpravy).

Adresa

Mosty u Jablunkova 895
739 98 Mosty u Jablunkova

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73177326

Výrobky, činnosti

zpracování plechu a kovoobrábění.

Kontaktní údaje

Telefon: 558 322 022
WWW: alamakpres@email.cz
WWW: www.alamakpres.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jan Ing. Kluz - Jednatel

Mobil: 602 786 553

Stanislav Pyszko - Jednatel

Mobil: 605 782 600

René Szarzec - Jednatel

Mobil: 605 783 032
Další firmy v oboru

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.