• Detail firmy

AL REKLAMA s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme velkoplošný tisk, bannery, samolepky, plakáty, billboardy, polep výloh a aut, okenní a řezanou grafiku. Profesionální příprava inzerce i grafických návrhů. Instalace reklamy ve výškách a nepřípustných místech pomocí horolezecké techniky.

Adresa

Pražská 1753
263 01 Dobříš

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24138789

Výrobky, činnosti

Velkoplošný tisk

Kontaktní údaje

WWW: www.alreklama.cz/

Kontaktní osoba

Alexandr Chocholouš - Jednatel

Mobil: +420 773 304 030
E-mail: info@alreklama.cz

Leoš Skočdopole - Obchodní ředitel

Mobil: +420 602 277 962
Další firmy v oboru

Lukáš Somol

Vyrábíme reklamní poutače, polepíme auta i výlohy. Tiskneme digitálně, offsetem od vizitek až po billboardy. Zajišťujeme realizaci kompletní firemní identity.

TISKÁRNA JDS s.r.o.

Specializujeme se na ofsetový tisk na zakázku. Zabýváme se výrobou reklamních a firemních katalogů, samopropisovacích formulářů, kroužkové vazby, plastové vazby, lepením bloků apod. Nabízíme tisk komiksů i novin a precizní ofsetový tisk letáků, prospektů, časopisů, katalogů apod. Zajišťujeme kompletní knihařské zpracování tiskovin, laminace tiskovin, falcování, bigování apod.

Petr Martínek - PM Servis

Zajišťujeme dodávku polygrafických výrobků zejména pro firemní klientelu. Navrhujeme, tiskneme a dodáváme firemní tiskopisy, bloky, letáky, prospekty, brožury, spisové desky, kalendáře, katalogy, samolepící etikety, papírové tašky, obaly a krabice. Dbáme na maximální servis a kvalitu provedení.